16 Грудня 2018р. 0

Громадська організація
правоохоронців
Щит

Четвер, 08 лютого 2018 15:29

Звернення

Звернення - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Повідомляємо, що на номер телефону гарячої лінії 095-107-01-05 громадської організації правоохоронців «Щит», метою діяльності якої є, зокрема: сприяння забезпеченню конституційних прав і свобод громадян та сприяння правоохоронним органам України в боротьбі з корупцією,  останнім часом почастішали дзвінки від громадян, не пов’язаних із діяльністю правоохоронних органів, щодо надання їм правових консультацій у вирішенні їх соціальних та інших законних прав та інтересів.

Найчастіше із зазначеними питаннями звертаються особи, які є учасниками антитерористичної операції чи перебувають у зоні її проведення.

У зв’язку з вищевикладеним, учасниками ГО «Щит», під час проведення загальних зборів організації, було прийнято рішення про створення громадського об’єднання – громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини», метою якої буде, зокрема: захист соціальних, культурних та інших законних прав і свобод громадян України, у т.ч.,   учасників боротьби за незалежність та територіальну цілісність Держави.

Організація звертається до мешканців нашого регіону, зокрема, патріотично налаштованих спільнот, із запрошенням відвідати нашу адресу (м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 42) для обговорення напрямків можливої діяльності з метою надання найбільш ефективної допомоги усім громадянам, які переймаються долею нашої Країни.

ГО «Щит» 

Прочитано 443 разів
    Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)

  • Logo0
  • Logo1
  • Logo2
  • Logo3
  • Logo4
  • Logo5